بلاگ, لوله کاروگیت

خط تولید لوله کاروگیت

خط تولید لوله کاروگیت

خط تولید لوله کاروگیت

خط تولید لوله کاروگیت ، برای تولید انواع لوله پلی اتیلن دو جداره استفاده می‌شود. تولید کننده لوله هایی است که به صورت موج دار یا اسپیرال ساخته می شوند و این لوله ها در پی ریزی ، انتقال آب باران خیابان ها و یا فاضلاب کاربرد دارد. این لوله ها می تواند در حین زلزله انعطاف پذیر باشند .

این لوله ها در سایزهای مختلف در استانداردهای مختلف تولید می شوند.

خط تولید لوله کاروگیت

لیست قیمت فروش خط تولید لوله کاروگیت

 

تکنولوژی های تولید لوله کاروگیت

برای همه کاملا شناخته شده است که لوله های کاروگیت می توانند از نظر صرفه جویی در مصرف مواد، خواص جریان هیدرولیک خوب و مقاومت فشاری بالا ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهد. برای همین دلای لوله های کاروگیت رشد استفاده زیادی را در سالهای اخری نشان داده اند که نتیجه آن توسعه مداوم این محصولات بوده است.

در اینجا هدف ما این است که به شما دید کلی از ویژگی های اصلی، انواع و تکنولوژی های تولید لوله های کاروگیت را انتقال دهیم و نشان دهیم که لوله های کاروگیت در کاربردهای انتقال آب و فاضلاب چقدر خوب عمل می کنند به خصوص در مقایسه با رقیب های اصلی آنها یعنی لوله های بتنی و لوله های پلی اتیلن.

لوله های کاروگیت اوایل از ویژگی های آنها برای تقاضا در استفاده در داکت های مخابراتی تقاضای زادی داشته اند اما با توجه به مقدار زیاد انتقال مواد، داکت کشی کابلی اکنون با لوله های آب و فاضلاب برای عمران زیرساخت ها مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله های کاروگیت می توانند با رنج وسیعی از مواد مانند  پلی آمید (polyamide) ، الاستومرهای ترموپلاستیک (Thermoplastic elastomers) و لاستیک های ترمو پلاستیک (Thermoplastic Rubber) و  تفلون (PTFE) ساخته شوند اما مواد اولیه درجه یک که برای ساخته لوله های کاروگیت برای انتقال آب استفاده می شوند از پلی اتیلن با دانسیته بالا (HDPE) و بعد از آن پلی پروپیلن (PP) و پلی وینیل کلراید پی وی سی (PVC) استفاده می‌شود.

 

برای مشاهده مطالب در بلاگفا اینجا کلیک کنید.

برای مطالعه مطالب میهن بلاگ پلی کاران اینجا کلیک کنید.

مطالب کاروگیت در بلاگ را اینجا مطالعه کنید.

سایت اصلی شرکت

دیگر سایت شرکت

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *