درباره ما

پلی کاران از سال 1381، فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن شروع کرده است. ساخت انواع قطعات تزریقی، اتصالات دست ساز، ساخت لوله آبیاری و به ویژه ارائه خدمات لوله کشی و کشاورزی از جمله فعالیت های این شرکت در ابتدای فعالیت حرفه ای بوده است.

در حال حاضر، پلیکاران انواع لوله و اتصالات پلیمری، لوله و اتصالات فلزی و استیل، انواع شیرآلات و اتصالات و همچنین تجهیزات فاضلابی و … را تامین می‌کند. مشتریان عزیز می‌توانند انواع استعلام را در زمینه‌های مختلف از ما دریافت کنند و همچنین جهت بازدید از واحدهای تولیدی با مدیریت مجموعه هماهنگ کنند:

لوله و اتصالات پلی اتیلن
لوله و اتصالات پلیکا (UPVC)
لوله و اتصالات مانیسمان
لوله فاضلابی و کاروگیت
تجهیزات آبیاری و کشاورزی
لوله-پلی-اتیلن
لوله پلی اتیلن PE100 – 500/6AT

چرا از پلی کاران خرید کنیم؟

پلی کاران، با داشتن کادر مجرب و ارائه خدمات فروش منصفانه، شما را متقاعد می کند تا در دفعات بعد از پلی کاران خرید کنید! سرعت عمل و کیفیت ارائه خدمات از جمله بهترین خدمات این شرکت است.

استفاده از ماده ای درجه یکاستفاده از ماده های درجه یک پتروشیمی با قیمت مناسب، علاوه بر اینکه تولید قطعات را به کیفیت بهتر سوق می‌دهد، همچنین عمر و استفاده از قطعات را بسیار بهبود میبخشد.

حذف واسطه‌های میانیوقتی از پلی کاران خرید می‌کنید، در واقع از تولید کننده دست اول خرید کرده اید که باعث می‌شود که قیمت تمام شده برای خریدار بسیار به صرفه باشد.

صداقت در فروش تجهیزاتجلوگیری از مغایر فروشی و فروش دقیق به مشتری طوری که اجناس استعلام شده دقیقا مانند مورد درخواست شده به دست مشتری خواهد رسید.

لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر
کویل مسی منبع کویل دار

گروه بازرگانی و فروش قویپلی کاران، به نحوی سعی در خدمات به مشتری دارد که حتی اگر کالاهایی که کمتر در بازار وجود دارند مورد درخواست مشتری باشد، در اسرع وقت به آنها پاسخ داده خواهد شد.

ارائه فروش استثناییپلی کاران در برخی موارد ارائه فروش موارد استثنایی می کند که در اینصورت برخی از اجناس به قیمت حراج واقعی در اختیار مشتریان عزیز قرار داده می شود.

گروه اجرایی حرفه ایآشنایی کامل گروه اجرایی به استانداردهای تاسیسات مکانیکی و پایپینگ، بهترین کیفیت اجرا به همراه قیمت واقعا مناسب را برای مشتریان پلی کاران به ارمغان خواهد آورد.