لوله پلی اتیلن آتش نشانی

استفاده از لوله پلی اتیلن در آتش نشانی

لوله پلی اتیلن آتش نشانی

جدیدترین نسل لوله ها، لوله های پلی اتیلن هستند، این لوله ها دارای انواع مختلفی با کاربردهای گوناگونی است یکی از انواعی این لوله های پلی اتیلن، لوله پلی اتیلن آتش نشانی است که به دلیل مقاومت بالای آن در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. برای آشنایی بیشتر با کاربرد و مزایای لوله پلی اتیلن آتش نشانی، در ادامه همراه ما باشید.

علت استفاده از لوله پلی‌اتیلن در آتش نشانی

تمامی تجهیزات مورد استفاده در آتش نشانی باید از ایمنی و مقاومت برخوردار باشند تا در زمان استفاده مشکلی ایجاد نکنند به همین دلیل استفاده از لوله های پلی اتیلن در آتش نشانی به سبب مقاومت و عدم خوردگی در برابر عوامل محیطی مرسوم است. لازم به ذکر است که این لوله ها در سیستم لوله کشی آب مصرفی آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن در آتش نشانی

هم اکنون که با لوله های پلی اتیلن و علت استفاده از آن ها در آتش نشانی آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که استفاده از آن ها چه مزیت هایی را به همراه دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بیان کنیم که مصرف لوله های پلی اتیلن مزایای بسیاری را به همراه دارد. برخی از مهم ترین این مزایا شامل موارد زیر است:

 • مقاومت در برابر ضربه
 • مقاومت در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی
 • عدم فرسودگی و داشتن عمری طولانی
 • مقاومت در برابر حریق و آتش سوزی
 • مقاومت در مقابل اشعه های فرابنفش
 • استحکام و انعطاف پذیری بالا
 • آسان بودن مراحل نصب
 • کم وزن بودن آن
 • مقرون به صرفه بودن
 • مقاومت در برابر حلال های آلی
 • مقاوم بودن در برابر مواد شیمیایی
 • مقاومت در برابر زمین لرزه ها

علاوه بر تمامی موارد ذکر شده، لوله های پلی اتیلن اگر دچار آسیبی شوند، با کمترین هزینه و به راحتی تعمیر می شوند. لذا، هزینه پایین تعمیر و نگهداری نیز یکی دیگر از مزیت های مصرف این لوله ها می باشند.

قیمت لوله پلی اتیلن آتش نشانی

قیمت لوله پلی اتیلن آتش نشانی، تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. کیفیت و سایز، جزء این عوامل هستند و تاثیر بسزایی را در کاهش یا افزایش قیمت می گذارند. به طور مثال: هر چه کیفیت این محصول بهتر باشد و یا سایز آن بزرگ تر باشد، قیمت نیز افزایش پیدا می کند. به طور کلی می توان بیان کرد که هر یک از سایزها و جنس های این لوله، دارای قیمت متفاوتی می باشند. لذا، افراد برای آگاهی از قیمت، ابتدا باید لوله مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سپس از قیمت آن مطلع شوند.

 در این مطلب به یکی از کاربردهای لوله های پلی اتیلن و چرایی استفاده از این لوله در آتش نشانی استفاده کردیم سپس مختصرا به مزیت هایی که باعث شده از لوله های پلی اتیلن استفاده کنیم پراخته شده است. چنانچه تصمیم به خرید انواع لوله های پلی اتیلن، اطلاع از قیمت روز لوله های پلی اتیلن و یا مشاوره خرید انواع لوله های پلی اتیلن دارید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان پلی کاران تماس بگیرید.

علت استفاده از لوله پلی اتیلن در اتش نشانی چیست؟مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن در اتش نشانی چیست؟قیمت لوله پلی اتیلن آتش نشانی چقدر است؟

جهت خرید و اطلاع از قیمت روز محصولات پلی اتیلن با پلی کاران تماس بگیرید.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مشاوره و دریافت پیش فاکتور
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید