قیمت لوله کاروگیت

قیمت لوله کاروگیت معمولا بواسطه متریال اولیه و موادی که برای ساخت آن در نظر گرفته شده تعیین می شود. این لوله ها معمولا در شاخه هایی که ۶ متر طول دارند، تولید می شوند و استانداردهای مختلفی برای تهیه آن ها در نظر گرفته می شود. لوله کاروگیت که همان لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی است وظیفه انتقال پسماندهای صنعتی محلول را به مکان های مشخص دارد. کیفیت و استاندارد این لوله ها متناسب با جایگاه مورد استفاده شان، متفاوت است و همین امر سبب تغییر قیمت و تنوع در میزان بهای آن می شود. در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با عواملی که سبب تعیین قیمت لوله کاروگیت می شود آشنا کنیم و پیرامون موضوعات زیر، اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهیم:

قیمت لوله کاروگیت دوجداره

پیش از اقدام برای خرید لوله کاروگیت لازم است تا جستجوهای کافی پیرامون ویژگی ها و قیمت ارائه شده لوله، توسط کارفرمایان انجام شود. این پرس و جو ها سبب می شود تا بهترین انتخاب در میان سایر انواع لوله های کاروگیت انجام شده و با کمترین هزینه، بهترین لوله کاروگیت خریداری شود. در لوله های کاروگیت به دلیل استفاده از متریال های متفاوت با استاندارد های مختلف، قیمت های متغیری در نظر گرفته می شود. بررسی نوع لوله کاروگیت از لحاظ متر و ضخامت و نوع و مقاومت، می بایست به صورت تخصصی انجام شود. ما این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا متناسب با نوع و نیازی که برای تهیه این لوله ها دارید، مشاوره های تخصصی پیرامون ویژگی های لوله های کاروگیت و قیمت آن دریافت نمایید.

ویژگی های لوله کاروگیت دوجداره

همانطور که به آن اشاره کردیم، لوله های کاروگیت برای انتقال فاضلاب ها و پسماند های مایع صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کیفیت و مقاومت این لوله ها می بایست در حدی باشد تا پس از مدتی به دلیل فرسایش یا عدم تحمل انتقال مایعات و خوردگی و فرسودگی، دچار خرابی و شکستگی نشوند. لوله های کاروگیت دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند. همچنین استانداردهای متفاوتی نیز برای آنان در نظر گرفته شده است. در زیر می توانید ویژگی های لوله های کاروگیت را مشاهده فرمایید:

 • سایز لوله های کاروگیت از ۱۲۷ میلی‌متر شروع و تا ۳۳۰۰ میلی‌متر ادامه می یابد.
 • از سایز ۱۶۰ میلی‌متری، برای انتقال فاضلاب استفاده می شود.
 • لوله های کاروگیت سهولت خاصی در نصب و اجرا دارند.
 • مقاومت لازم برای انتقال فاضلاب توسط لوله های کاروگیت ایجاد می شود.

قیمت لوله کاروگیت بر اساس انواع

لوله های کاروگیتی دارای انواع مختلفی هستند که زمینه های بکارگیری آنان سبب این تنوع می شود. به طور کلی می توان گفت، متناسب با جایگاه استفاده از لوله های کاروگیتی، سایز، شکل، ضخامت، استاندارد و نهایتا قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود. داشتن اطلاعات کافی پیرامون انواع لوله های کاروگیتی سبب می شود تا انتخاب بهینه و درستی از میان این انواع انجام شود. در زیر می توانید انواع موضوعاتی که پیرامون قیمت لوله کاروگیت از سوی صاحبان صنایع مد نظر قرار گرفته می شود به همراه اسم انواع مختلف لوله کاروگیت را مشاهده فرمایید:

 • قیمت لوله کاروگیت دوجداره
 • قیمت لوله کاروگیت اسپیرال مسطح
 • قیمت لوله کاروگیت دوجداره فاضلابی
 • قیمت لوله کاروگیت ۶۴ کیلو نیوتن

تاثیر وزن بر قیمت لوله‌های کاروگیت

لوله های کاروگیتی دارای وزن های متفاوتی هستند که این وزن ها متناسب با میزان فشار داخلی و یا خارجی که به آن‌ها وارد می شود، سبب مقاومت لازم در برابر محرک ها می شود. می توان برای تخمین قیمت لوله های کاروگیتی، وزن آن را نیز ملاک قرار داد. لوله هایی که دارای وزن بیشتری هستند، عمدتا گران تر هستند و لوله های سبک تر، قیمت پایین تری دارند. لوله های کاروگیتی نوع اس ان ۴، دارای وزن کمتری به نسبت اس ان ۸ هستند و همین امر سبب ارزانتر بودن آن ها می شود. در لیست قیمت لوله کاروگیت معمولا ما شاهد انواع مختلف آن و قیمت تمام شده هر لوله هستیم. شناخت درست نوع لوله و استاندارد های آن سبب می شود تا بهترین انتخاب را از میان انواع مختلف آن داشته باشیم و قیمت تمام شده آن را به صورت تخصصی و دقیق بدست آوریم.

علت ارزان بودن لوله کاروگیت در بازار

در زمان جستجو برای خرید لوله کاروگیت، بسیاری از افراد با این موضوع روبرو می شوند که میان قیمت های ارائه شده توسط تولید کنندگان و یا فروشندگان لوله کاروگیت تفاوت وجود دارد. طبیعتا خرید لوله کاروگیت ارزان یکی از آرمان هایی است که صاحبان صنایع مرتبط در صدد دستیابی به آن هستند. اما باید به این نکته نیز توجه داشت که همواره ملاک ارزان بودن، بر شایسته و مناسب بودن لوله صادق نیست و می بایست در هنگام خرید، عوامل متعددی مد نظر قرار گیرد. از جمله این عوامل موارد زیر است:

 • استاندارد لوله کاروگیت
 • بررسی اتصالات لوله
 • وزن و سایز لوله
 • مراحل تولید لوله

مزایای استفاده از لوله کاروگیت

لوله های کاروگیتی بهترین گزینه برای انتقال سیالات ناخالصی است که توسط صنایع مختلف ایجاد می شوند. این لوله ها توانمندی خارج کردن این مایعات را در مسافت های مختلف و با فشار ها و ماهیت های گوناگون دارند. سبکی و مقاومت این لوله ها بهترین گزینه برای انتخاب محسوب می شود. از دیگر مزایای استفاده از لوله کاروگیت، موارد زیر است:

 • لوله های کاروگیت مقاومت بالایی در برابر هرگونه ماده تاثیر گذار از جمله اسید و نمک و همچنین میکرو ارگانیسم ها دارند.
 • لوله های کاروگیتی می توانند فشار متفاوتی را متناسب با نوع خود تحمل کنند.
 • سرما و گرما در حد نصاب و متناسب با نوع لوله، تاثیری بر کارکرد آن نخواهد گذاشت.
 • لوله های کاروگیتی به راحتی فرسایش پذیر نیستند و سال ها می توان از آن ها در شرایط بهینه بهره برد.
 • جوندگان و حیوانات موذی تمایلی برای تغذیه از این لوله ها ندارند و همین امر عمرآن ها را افزایش می دهد.

فرمول تعیین قیمت لوله کاروگیت

همانطور که می‌دانید، نحوه تعیین قیمت لوله کاروگیت، وابستگی مستقیمی به بازار بورس کالای ایران دارد. این امر سبب می‌شود تا نوسانات و تغییرهای زیادی در این زمینه ایجاد شود. همچنین به دلیل این که برای تولید لوله های کاروگیتی یا فاضلابی به نفت نیاز مستقیمی وجود دارد، بر اساس قیمت گذاری های بازار نفتی، این قیمت نیز دستخوش تغییر قرار می گیرد. بهترین راه برای اطلاع از قیمت لوله کاروگیت این است که ابتدا نوع دقیق این لوله ها را بررسی کرده و بهترین و مناسب ترین آن ها را شناسایی کنید و سپس قیمت آن را استخراج کنید.

فرمولی که در این زمینه وجود دارد این است که می بایست قیمت مواد پلی اتیلنی را که دارای گرید های ۱۰۰ و ۸۰ هستند را در قیمت روز مواد پلی اتیلنی ضرب کرده و با سود کارخانه و هزینه های حمل و نقل جمع کرد. با این روش می توان تخمین بسیار نزدیکی از قیمت لوله کاروگیت بدست آورد.

مجموعه پلی‌کاران با سال ها سابقه در حوزه تجهیزات پلی‌اتیلنی آماده خدمت رسانی به شما است، در صورت نیاز به مشاوره، اطلاع از قیمت‌های روز، موجودی و خرید از طریق شماره های درج شده در سایت با پلی‌کاران تماس بگیرید.

 

 • ویژگی های لوله کاروگیت دوجداره چیست؟
 • مزایای استفاده از لوله کاروگیت دوجداره چیست؟
 • قیمت لوله کاروگیت دوجداره چقدر است؟   
 • وزن لوله کاروگیت چه تاثیری روی قیمت آن دارد؟

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مشاوره و دریافت پیش فاکتور
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید